Chcete dostat svůj web na GOOGLE a SEZNAM?

SEO NENÍ VĚDA!

propracovaný e-book s praktickými návody,
jak optimalizovat obsah webu pro vyhledávače
(vhodné i pro úplné začátečníky!)

 • Z dílny profesionálních
  SEO konzultantů
 • Pochopíte logiku vyhledávačů
  a co je pro ně důležité
 • Jednoduché návody
  na optimalizaci obsahu webu
 • Doporučení na chytré nástroje zdarma, které se vám budou hodit
 • Pro úplné začátečníky
  i středně pokročilé

Proč si koupit
e-book?

Protože díky aplikaci jednoduchých postupů, které
e-book obsahuje, můžete získat pravidelnou a především dlouhodobou návštěvnost pro svůj web. A jak všichni víme, z návštěvníků se mohou stát zákazníci, a to nám jde. Navíc je e-book napsaný tak, aby mu porozuměli i úplní začátečníky, kteří doteď nevěděli, co znamená zkratka SEO. 

 • Tápete, co to vlastně SEO je?
  SEO zahrnuje mnoho částí, pomůžeme vám se v nich zorientovat a ukážeme, co můžete sami ovlivnit přímo na svém webu.
 • Nevíte, jak najít svá klíčová slova?
  Každý mluví o klíčových slovech. Jak ale zjistíte, která jsou důlěžitá pro vás? Kde je najdete? Jaké nástroje můžete použít?
 • Co s klíčovými slovy dělat?
  Ukážeme vám, kde všude a především jak byste měli na svém webu s klíčovými slovy pracovat.
 • A jak to vypadá v praxi?
  Všechno doplníme příklady z reálných webů a na modelovém příkladu ukážeme, jaký by měl být výstup jednotlivých kroků.

Kapitoly e-booku

E-book má celkem 66 stran, které vás provedou optimalizací webu krok za krokem.

 • 1
  SE(O)znamte se!
  Kapitola, která vás seznámí se světem vyhledávačů, jejich hlavními cíly a jakým způsobem vlastně určují pořadí ve svých výsledcích. Doplněné obrázky pro snazší pochopení.
 • 2
  Hledání klíčových slov
  Jak najít ta vaše klíčová slova a na co byste neměli zapomenout. Co je to long tail a jak ho využít ve svůj prospěch. Kde se lze inspirovat a jaké nástroje použít. Na závěr se podíváme, jak zjistit hledanost vašich klíčových slov.
 • 3
  Struktura webu
  Vysvětlíme si, proč je struktura tak důležitá pro SEO. Jakým způsobem rozmístit klíčová slova na jednotlivé stránky webu. Vše si názorně ukážeme na praktických příkladech.
 • 4
  Kam s klíčovými slovy
  V této kapitole si popíšeme, kde všude a jakým způsobem používat klíčová slova na webu. Řekneme si, na co je potřeba si dát pozor, aby váš web vyhledávače nepovažovaly za přeoptimalizovaný a nevyřadili vás z výsledků úplně.
 • 5
  Prolinkujte web
  Proč a jak odkazovat na stránky svého webu v interním prolinkování, které je důležitou součástí optimalizace webu. Naučíte se, jakým způsobem vzájemně provázat stránky svého webu.
 • 6
  Jak na skvělý obsah
  Znát klíčová slova není všechno. Hlavní je, abyste s nimi dokázali vytvořit obsah, který budou milovat nejen vyhledávače, ale především návštěvníci vašeho webu. V této kapitole získáte tipy, co a jak na webu publikovat, a co můžete udělat pro to, aby se k vám uživatelé pravidelně vraceli, a vy získávali kladné body nejen u nich, ale i u vyhledávačů.
 • 7
  Tohle nedělejte
  Na závěr několik tipů, čemu je potřeba se vyhnout, pokud nechcete skončit u vyhledávačů na blacklistu.
 • 8
  Tohle udělejte
  A také tipy a triky, které byste měli určitě udělat, pokud to s optimalizací myslíte vážně.

Cena e-booku je 340 Kč

Ptáte se, co všechno díky e-booku získáte a kolik můžete ušetřit?

 • Cena e-booku odpovídá cca 20 min konzultace s profi SEO konzultantem, ale díky e-booku získáte know-how spousty hodin a navíc ho budete mít navždy po ruce.
 • Ušetříte 5-10 tis. za analýzu klíčových slov a 4-6 tis. za návrh obsahové optimalizace webu.
 • Ušetříte spoustu hodin, které byste trávili hledáním smysluplných informací na internetu.

Koupí e-booku nic neriskujete. Pokud po jeho přečtení zjistíte, že pro vás není užitečný, dejte nám do 14 dnů od nákupu vědět a vrátíme vám peníze bez otázek zpět.

Nejčastější chyby začátečníků v SEO?

Jsou dvě důležité věci, které majitelům webů často brání v úspěšné optimalizaci.

 • 1
  Neví, na jaká klíčová slova potřebují web optimalizovat
  Optimalizovat web bez dobře zvolených klíčových slov je jako hledat poklad bez mapy.
 • 2
  Neznají hledanost svých klíčových slov
  Optimalizovat na klíčová slova, která nikdo nehledá, je vyhazování času, energie a peněz.

Vy je už dělat nemusíte!

Stáhněte si návod:

 • Jak hledat klíčová slova, která se hodí k vašemu podnikání
 • Jak využít nástroj zdarma, díky kterému zjistíte, jestli je někdo opravdu hledá

Oba návody jsou zároveň součástí e-booku, takže se alespoň přesvědčíte o tom, zda je e-book to pravé pro vás, aniž byste si ho museli nejdřív koupit.

O autorkách

Jana Andrésková

SEO konzultantka na volné noze, kterou najdete na seodilna.cz a webdilna.cz. SEO vnímá jako přirozený způsob, jak dostat web k lidem. Baví ji propojovat dlouhodobou SEO strategii s obsahem a designem. Chce dělat weby, ze kterých lidi nedokážou odejít a vyhledávače je nedokážou ignorovat.

Adéla Ryšavá

Stejně jako Jana pomáhá webům ke zviditelnění ve vyhledávačích. Nejčastěji se dívá na zub technickému nastavení webu a zjišťuje, proč ho vyhledávač nemůže najít. Odhaluje slabá místa a navrhuje řešení, díky kterému se pak weby probojují na lepší pozice jak na Seznamu, tak i Googlu.

Co říkají čtenáři?

E-book je chytře a srozumitelně napsaný, takže jsem mu rozuměl od začátku až do konce i já (to je co říct). Zároveň je bez obvyklé vaty a ego-oriented prezentací, které mají podpořit hodnotu díla. Tento ebook nic takového nepotřebuje.
Václav Kopecký
Poté, co jsem přečetl e-book SEO není věda, jsem měl poprvé v životě pocit, že na mě o SEO mluví člověk a ne robot. Vše je vysvětleno tou nejsrozumitelnější formou pro začátečníky, za kterého se považuji přesto, že se kolem webů pohybuji už více než 10 let. Jsem moc rád, že s autorkami eBooku mohu spolupracovat - neznám totiž nikoho jiného, kdo by SEO dělal na takové úrovni a ještě s takovou lehkostí, hravostí a srozumitelností. Proto mohu jejich služby i produkty s klidným svědomím doporučit každému, komu není jedno, jak je jejich web k nalezení.
Viktor Šabacký
Moc povedený e-book. Konečně jsem pochopila, co je SEO. Díky moc za užitečné rady, teď už zbývá jen to zrealizovat na webu.
Gabriela Vostřelová
Na internetu jsem začátečník a SEO bylo pro mě naprosto neuchopitelnou disciplínou množící se výrazy jako meta-něco, H1 a podobně, ale co mám dělat jsem netušil. SEO není věda mi dalo základ se zorientovat a nastavit vše tak, že po dvou měsících je můj web www.kotula.cz pro své nejdůlěžitější klíčové slovo na třetí pozici na Googlu a dále mohu pracovat na zlepšení.
Daniel Kotula
Tolik důležitých a srozumitelných informací na jednom místě jsem dlouho neviděl. Díky e-booku jsem si udělal ucelený obrázek o SEO, které pro mne doteď bylo dost neuchopitelné.
Petr Bláha
E-book je napsaný jasně, zřetelně a polopatě, takže je opravdu i pro začátečníky a laiky jako jsem já. Začínám vytvářet svůj vlastní web a vaše rady jsou neocenitelné. Bez nich bych to nezvládla.
Mária Hletková

Dostaňte svůj web do vyhledávačů!

S naším e-bookem to zvládnete!

Máte na nás jakýkoliv dotaz? Kontaktujte nás